Festiwal strzelecki w Olszynach

VICTORIA PU nie zwalnia tempa i w kolejnym spotkaniu - tym razem na wyjeździe pokonując rywala z Olszyn aż 0:5!

Piłkarska A-klasa nie zatrzymuje się ani na chwilę. Walka o ligowe punkty toczy się bez względu czy słońce, czy deszcz. Piłkarzom Victorii znacznie częściej ostatnio przychodzi rozgrywać swoje spotkania w tym drugim ze stanów pogodowych. Okazuje się on być jednak szczęśliwy dla żółto-niebieskich, bo i tym razem w strugach deszczu nie pozostawili rywalom złudzeń. Porąbczanie pokonali na wyjeździe Arkadię Olszyny 0:5.

Choć wynik by na to nie wskazywał, lista strzelców nie jest wcale długa. Wszystko to za sprawą wybornej formy strzeleckiej dwóch zawodników Victorii. Dwie bramki zapisał na swoje konto Zdzisław Zych, natomiast hat-trickiem popisał się kapitan drużyny - Piotr Pałucki.

Zwycięstwo to pozwala utrzymać zaledwie jednopunktową stratę w tabeli do aktualnego lidera - Strażaka Mokrzyska. Szansa by to zmienić już za tydzień - Victoria na własnym boisku podejmie swoją imienniczkę z Bielczy.

Wyniki wszystkich spotkań XVIII kolejki:

Mecz z VICTORIĄ Bielcza zaplanowano na niedzielę 1 maja, na ulubioną godzinę kibiców - 11:30. Zapraszamy !

źródło:https://www.facebook.com/lksvpu/